Forums » General Discussions

What Is Your Struggle?

  • Moderator
  • 88 posts
  April 18, 2016 7:22 AM PDT

  What do you struggle with? What do you find most challenging? How do you feel you could improve upon it if you had the ability to do so without limits?

  I personally have difficulty with stress. I'm able to handle it well, but when I see other people in stress, my heart immediately goes out to them no matter what.

 • April 18, 2016 8:24 AM PDT

  Każda istota doświadczająca idzie najwłaściwszą dla siebie drogą rozwoju. Gdy jej rozumienie rośnie, poszukuje możliwości zmiany niekorzystnej sytuacji. W moim rozumieniu pomóc można poprzez wspeiranie energetyczne, dzielenie się darem wiedzy, jeśli ktoś posiada zasoby materialne, może przeznaczyć jakąś część na wsparcie dla p[otrzebujących. Wszystko zalezy od poziomu Miłości, który wypracowała. Duch jest samą mądrością i wie, kiedy dany człowiek jest gotowy do wykonania kolejnego kroku. Wszak mieszka w nim. Osoby doświadczające stresu powinny szukać wiedzy jak radzić soebie z nim na poziomie ciała fizycznego, emocjonalnego, mentalnego. Jest wiele nardzędzi służących temu celowi. Ja w ramach działaności warsztatowej korzystałam z bogactwa oferowanego przez sztukę: sztuki plastyczne, muzykę, taniec i inne. Każdy człowiek potrzebuje innych narzędzi do podnoszenia Energii w III czakrze i jej stablizacji, a wiedzę o tym ma zapisaną we własnym sercu.